wikipuan

Türkiye'deki puan siteniz.

Kategoriler

TUS 2023-1. Dönem Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Taban Puanları

TUS 2023-1. Dönem Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Taban Puanları

TUS 2023-1. Dönem Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Taban Puanları


Elazığ Fethi Sekin Şehir HastanesiTus Taban Puanları

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, Türkiye'nin Elazığ ilinde yer alan bir şehir hastanesidir. Adını Elazığ'da görev yapmış olan Dr. Fethi Sekin'den almıştır. 1 Ağustos 2018'de açılışı yapılan hastane, 1038 yatak kapasiteli ve Elazığ'ın en büyük hastanesidir. Kamu Özel işbirliği modeli ile yapılan Elazığ Şehir Hastanesinde Rönesans Holding ile birlikte hizmet verilmektedir. Hastane, modern tıbbi altyapısı ve donanımlı bir sağlık merkezi olarak hizmet vermektedir.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, bölgenin ilk şehir hastanesidir. Aynı zamanda bölgenin ve Türkiye'nin en büyük şehir hastanelerinden biri olma özelliği taşımaktadır.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, bölgede önemli bir sağlık merkezi olarak hizmet vermektedir. Çeşitli tıbbi birimlerde tanı, tedavi ve cerrahi hizmetleri sunarken aynı zamanda acil durum müdahalelerine de kapasitesiyle yanıt vermektedir. Hastane, son teknolojiye sahip ekipmanları ve uzman sağlık personeliyle hastalara modern ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı amaçlar. 

Tıpta uzmanlık eğitimi, doktorların belirli bir alanda uzmanlaşması için verilen bir eğitim sürecidir. Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, uzmanlık eğitimi için çeşitli bölümlerde programlar sunmaktadır. Uzmanlık öğrencileri, seçtikleri alanda teorik ve pratik eğitim alır. Klinik rotasyonlar, araştırma projeleri ve hasta bakımı gibi unsurlar, uzmanlık öğrencilerinin mesleki becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

 

 

 

Regenerate

Kurum Alan Kontenjan Türü Kontenjan Yerlesen Boş Kontenjan Taban Puan Tavan Puan
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Acil Tıp Genel 1 1 0 52,71921 52,71921
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Üroloji Genel 1 1 0 57,47183 57,47183
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Genel 3 3 0 61,37172 62,17099
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Genel 3 3 0 64,12205 67,24313
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Genel 5 5 0 69,53257 70,56736
TUS sıralama puanları TUS en düşük puanlar TUS başarı puanları TUS yerleştirme puanları TUS yerleştirme sonuçları TUS tercih puanları TUS başarı sıralaması TUS taban puanları TUS baraj puanı TUS geçen dönem taban puanları Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi hakkında bilgi Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi nerede? TUS kontenjanları Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi kuruluş yılı Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi
Yorum Formu
captcha