wikipuan

Türkiye'deki puan siteniz.

Kategoriler

Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) Öğretmenliği

Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) Öğretmenliği

Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) Öğretmenliği


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) her yıl kamu kurumlarına personel almak için ÖSYM tarafından yapılan merkezi bir sınavdır. Sınav, lisans, ön lisans, ortaöğretim, öğretmenlik ya da başka kategoriler şeklinde yapılmaktadır. Sınav sonucunda alınan puanlara göre de merkezi yerleştirme adı verilen yerleştirme işlemleri yapılmaktadır.
 

Yerleştirme işlemleri genelde kurum bazlı yapılmaktadır. Bu kurumlardan biri de MEB'dir. Bu atamalar sonucunda KPSS Öğretmenlik taban puanları oluşmaktadır.

Bizler de bu yerleştirme işlemleri sonrasında ortaya çıkan atama taban puanlarını sizler için derledik. 

Aşağıdaki tabloda Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) Öğretmenliği KPSS atamalarına ait kontenjanlar, Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) Öğretmenliği sözlü mülakat puanları, Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) Öğretmenliği kontenjanları, Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) Öğretmenliği atandığı kurumlar ve Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) Öğretmenliği taban puanları tablo halinde bulunmaktadır. Veriler ÖSYM'den güncel olarak alınmıştır.

Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) öğretmenliği, meb öğretmen atama, kpss, atama, kontenjan, taban puan, tavan puan

Alan Adı İl Adı İlçe Adı Kurum Adı Atama Öncelik Sözlü Sınav Puanı Kpss Puanı Atama Sayısı
Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) Öğretmenliği Siirt Kurtalan Kurtalan Borsa İstanbul Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 1 68 68,16345 1
taban puan tavan puan kpss meb öğretmen atama atama kontenjan Yaşayan Diller ve Lehçeler( Kürtçe - Zazaki) öğretmenliği
Yorum Formu
captcha