wikipuan

Türkiye'deki puan siteniz.

Kategoriler

İç Mekan Dekorasyon Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB

İç Mekan Dekorasyon Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB

İç Mekan Dekorasyon Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) her yıl kamu kurumlarına personel almak için ÖSYM tarafından yapılan merkezi bir sınavdır. Sınav, lisans, ön lisans, ortaöğretim, öğretmenlik ya da başka kategoriler şeklinde yapılmaktadır. Sınav sonucunda alınan puanlara göre de merkezi yerleştirme adı verilen yerleştirme işlemleri yapılmaktadır.
 

Yerleştirme işlemleri genelde kurum bazlı yapılmaktadır. Bu kurumlardan biri de MEB'dir. Bu atamalar sonucunda KPSS Öğretmenlik taban puanları oluşmaktadır.

Bizler de bu yerleştirme işlemleri sonrasında ortaya çıkan atama taban puanlarını sizler için derledik. 

Aşağıdaki tabloda İç Mekan Dekorasyon Öğretmenliği KPSS atamalarına ait kontenjanlar, İç Mekan Dekorasyon Öğretmenliği sözlü mülakat puanları, İç Mekan Dekorasyon Öğretmenliği kontenjanları, İç Mekan Dekorasyon Öğretmenliği atandığı kurumlar ve İç Mekan Dekorasyon Öğretmenliği taban puanları tablo halinde bulunmaktadır. Veriler ÖSYM'den güncel olarak alınmıştır.

Alan Adı İl Adı İlçe Adı Kurum Adı Atama Öncelik Sözlü Sınav Puanı Kpss Puanı Atama Sayısı
Sanat ve Tasarım /Plastik San. /İç Mekan Dekorasyon Öğretmenliği İstanbul Eyüpsultan Haydar Akçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1 67 66,55941 1
taban puan tavan puan kpss meb öğretmen atama atama kontenjan İç Mekan Dekorasyon öğretmenliği
Yorum Formu
captcha