wikipuan

Türkiye'deki puan siteniz.

Kategoriler

Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB

Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB

Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) her yıl kamu kurumlarına personel almak için ÖSYM tarafından yapılan merkezi bir sınavdır. Sınav, lisans, ön lisans, ortaöğretim, öğretmenlik ya da başka kategoriler şeklinde yapılmaktadır. Sınav sonucunda alınan puanlara göre de merkezi yerleştirme adı verilen yerleştirme işlemleri yapılmaktadır.
 

Yerleştirme işlemleri genelde kurum bazlı yapılmaktadır. Bu kurumlardan biri de MEB'dir. Bu atamalar sonucunda KPSS Öğretmenlik taban puanları oluşmaktadır.

Bizler de bu yerleştirme işlemleri sonrasında ortaya çıkan atama taban puanlarını sizler için derledik. 

Aşağıdaki tabloda Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği KPSS atamalarına ait kontenjanlar, Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği sözlü mülakat puanları, Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği kontenjanları, Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği atandığı kurumlar ve Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği taban puanları tablo halinde bulunmaktadır. Veriler ÖSYM'den güncel olarak alınmıştır.

Alan Adı İl Adı İlçe Adı Kurum Adı Atama Öncelik Sözlü Sınav Puanı Kpss Puanı Atama Sayısı
Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği Şanlıurfa Eyyübiye Mahmut-İkbal Büyükkırcalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1 80 79,61167 2
Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği Şanlıurfa Siverek Siverek Ahmet Koyuncu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1 76 76,31479 2
Laboratuvar Hizmetleri Öğretmenliği Şanlıurfa Siverek Siverek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1 76 75,74191 1
taban puan tavan puan kpss meb öğretmen atama atama kontenjan Laboratuvar Hizmetleri öğretmenliği
Yorum Formu
captcha