wikipuan

Türkiye'deki puan siteniz.

Kategoriler

Hayvan Yetiştiriciliği Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB

Hayvan Yetiştiriciliği Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB

Hayvan Yetiştiriciliği Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) her yıl kamu kurumlarına personel almak için ÖSYM tarafından yapılan merkezi bir sınavdır. Sınav, lisans, ön lisans, ortaöğretim, öğretmenlik ya da başka kategoriler şeklinde yapılmaktadır. Sınav sonucunda alınan puanlara göre de merkezi yerleştirme adı verilen yerleştirme işlemleri yapılmaktadır.
 

Yerleştirme işlemleri genelde kurum bazlı yapılmaktadır. Bu kurumlardan biri de MEB'dir. Bu atamalar sonucunda KPSS Öğretmenlik taban puanları oluşmaktadır.

Bizler de bu yerleştirme işlemleri sonrasında ortaya çıkan atama taban puanlarını sizler için derledik. 

Aşağıdaki tabloda Hayvan YetiştiriciliğiÖğretmenliği KPSS atamalarına ait kontenjanlar, Hayvan YetiştiriciliğiÖğretmenliği sözlü mülakat puanları, Hayvan YetiştiriciliğiÖğretmenliği kontenjanları, Hayvan Yetiştiriciliği Öğretmenliği atandığı kurumlar ve Hayvan Yetiştiriciliği  Öğretmenliği taban puanları tablo halinde bulunmaktadır. Veriler ÖSYM'den güncel olarak alınmıştır.

Alan Adı İl Adı İlçe Adı Kurum Adı Atama Öncelik Sözlü Sınav Puanı Kpss Puanı Atama Sayısı
Hayvan Sağlığı / Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı / Hayvan Yetiştiriciliği Öğretmenliği Ardahan Göle Kazım Karabekir Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1 71 71,44553 1
taban puan tavan puan kpss meb öğretmen atama atama kontenjan Hayvan Yetiştiriciliği öğretmenliği
Yorum Formu
captcha