wikipuan

Türkiye'deki puan siteniz.

Kategoriler

Moda Tasarım Teknolojileri Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB

Moda Tasarım Teknolojileri Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB

Moda Tasarım Teknolojileri Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanları Temmuz 2022-MEB


 

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) her yıl kamu kurumlarına personel almak için ÖSYM tarafından yapılan merkezi bir sınavdır. Sınav, lisans, ön lisans, ortaöğretim, öğretmenlik ya da başka kategoriler şeklinde yapılmaktadır. Sınav sonucunda alınan puanlara göre de merkezi yerleştirme adı verilen yerleştirme işlemleri yapılmaktadır.
 

Yerleştirme işlemleri genelde kurum bazlı yapılmaktadır. Bu kurumlardan biri de MEB'dir. Bu atamalar sonucunda KPSS Öğretmenlik taban puanları oluşmaktadır.

Bizler de bu yerleştirme işlemleri sonrasında ortaya çıkan atama taban puanlarını sizler için derledik. 

Aşağıdaki tabloda Moda Tasarım Teknolojileri Öğretmenliği KPSS atamalarına ait kontenjanlar, Moda Tasarım Teknolojileri Öğretmenliği sözlü mülakat puanları, Moda Tasarım Teknolojileri Öğretmenliği kontenjanları, Moda Tasarım Teknolojileri Öğretmenliği atandığı kurumlar ve Moda Tasarım Teknolojileri Öğretmenliği taban puanları tablo halinde bulunmaktadır. Veriler ÖSYM'den güncel olarak alınmıştır.

Alan Adı İl Adı İlçe Adı Kurum Adı Atama Öncelik Sözlü Sınav Puanı Kpss Puanı Atama Sayısı
Giyim Üretim Teknolojisi / Moda Tasarım Teknolojileri Öğretmenliği Bayburt Merkez Çoruh Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1 89 88,91414 1
taban puan tavan puan kpss meb öğretmen atama atama kontenjan Moda Tasarım Teknolojileri öğretmenliği
Yorum Formu
captcha