wikipuan

Türkiye'deki puan siteniz.

Kategoriler

Denizcilik Sörvey Mühendisi Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2022/1

Denizcilik Sörvey Mühendisi Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2022/1

Denizcilik Sörvey Mühendisi Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2022/1


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) her yıl ÖSYM tarafından kamu kurum ve kuruluşlarına personel ataması yapmak için uygulanan bir sınavdır. Kamu kurumlarına atanmak isteyen adaylar son mezun olunan eğitim seviyesine göre ortaöğretim, ön lisans, lisans kategorilerinde KPSS sınavına girebilmektedir. Sınav sonucunda alınan puanlara göre de merkezi atama adı verilen yerleştirme işlemleri adayların tercihleri doğrultusunda puan üstünlüğüne göre yapılmaktadır.

Yerleştirme işlemleri genelde kurum bazlı yapılmaktadır.
Bizler de bu yerleştirme işlemleri sonrasında ortaya çıkan atama taban puanlarını sizler için derledik.

Aşağıda Denizcilik Sörvey Mühendisi Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2022/1 atamasına ait kontenjanlar, Denizcilik Sörvey Mühendisi taban puanları, Denizcilik Sörvey Mühendisi tavan puanları ve atandığı kurum bilgileri tablo halinde bulunmaktadır.

Veriler ÖSMY’ den alınmış güncel verilerdir.

Kurum Adı Kadro Unvanı KontenjanSayısı Yerleşen Aday Sayısı Boş Kalan Kontenjan Sayısı Taban Puan Tavan Puan
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI / TEKİRDAĞ / Taşra DENİZCİLİK SÖRVEY MÜHENDİSİ 1 1 0 77,66498 77,66498

Denizcilik Söryev Mühendisi kadrosuna kimler atanır?

2022/1 atamasında Denizcilk Söryev Mühendisi kadrosuna tercih hakkı verilen ntelik kodları ve karşılkları;

4495 nitelik kodu; Güverte veya Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

7337 nitelik kodu; Tercih işlemlerinin son günü itibarıyla, uzakyol vardiya zabiti, uzakyol vardiya mühendisi/makinist veya üstü ehliyetlerden birisine sahip olarak denizcilik alanında iki yıl çalışmış olmak veya gemi inşa mühendisi olarak mesleğinde en az iki yıl çalıştığını kayıtlarla (görev yaptığı iş, alan ve görev sürelerini gösterir ıslak imzalı evrak) belgelemek veya son başvuru tarihi itibarıyla Ulaştırma ve Altyapı  Bakanlığının denizcilikle ilgili birimlerinde toplamda en az üç yıl hizmeti bulunmak ve Bakanlıkça gemilerin denetim ve belgelendirmesine yönelik düzenlenen eğitim programlarına katılıp başarılı olmak.   b) Renk körlüğü ile %40’ı aşan oranda engeli bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelendirmek.

7111 nitelik kodu; tercih yapacak kişinin en az C düzeyinde İngilizce bilmesi gerekmekte

Denizcilik Sörvey Mühendisi merkezi atama puanı Denizcilik Sörvey Mühendisi kpss atama Denizcilik Sörvey Mühendisi puanı Denizcilik Sörvey Mühendisi Denizcilik Sörvey Mühendisi kpss Denizcilik Sörvey Mühendisi atama kontenjanları
Yorum Formu
captcha