wikipuan

Türkiye'deki puan siteniz.

Kategoriler

Restoratör Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2022/1

Restoratör Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2022/1

Restoratör Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2022/1


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) her yıl ÖSYM tarafından kamu kurum ve kuruluşlarına personel ataması yapmak için uygulanan bir sınavdır. Kamu kurumlarına atanmak isteyen adaylar son mezun olunan eğitim seviyesine göre ortaöğretim, ön lisans, lisans kategorilerinde KPSS sınavına girebilmektedir. Sınav sonucunda alınan puanlara göre de merkezi atama adı verilen yerleştirme işlemleri adayların tercihleri doğrultusunda puan üstünlüğüne göre yapılmaktadır.

Yerleştirme işlemleri genelde kurum bazlı yapılmaktadır.
Bizler de bu yerleştirme işlemleri sonrasında ortaya çıkan atama taban puanlarını sizler için derledik.

Aşağıda Restoratör Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2022/1 atamasına ait kontenjanlar, Restoratör taban puanları, Restoratör tavan puanları ve atandığı kurum bilgileri tablo halinde bulunmaktadır.

Veriler ÖSYM'den alınmış güncel verilerdir.

Restoratör Kadrosuna kimler başvurabilir?

2022/1 atamasında Restoratör kadrosu için; Restorasyon, Restorasyon ve Konservasyon, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım, Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım lisans programlarının mezun olan adaylara tercih hakkı verilmiştir.

Kurum Adı Kadro Unvanı KontenjanSayısı Yerleşen Aday Sayısı Boş Kalan Kontenjan Sayısı Taban Puan Tavan Puan
MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ / İSTANBUL / Merkez RESTORATÖR 1 1 0 76,71255 76,71255
Restoratör kpss Restoratör atama taban puanları Restoratör merkezi atama puanı Restoratör atama kontenjanları Restoratör kpss taban puanları Restoratör puanı
Yorum Formu
captcha