wikipuan

Türkiye'deki puan siteniz.

Kategoriler

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi


Ön lisans bölümlerinden mezun olanların lisan bölümlerine geçiş yapmak için girdiği ( Dikey Geçiş Sınavı (DGS)’na ilişkin veriler ve puanlar ÖSYM tarafından yayınlandı.
Bu verileri dikkate alarak üniversitelerin ve bölümlerin taban puanlarını sizler için derledik.

Ancak adayların 2023 yılında DGS tercihleri öncesinde yayınlanacak olan kılavuzu ayrıca incelemeleri gerekmektedir. Burada verilen puanlar 2022 Yılında yapılan Dikey Geçiş Sınavı sonrası yerleşen adayların taban puanlarıdır.

Aşağıdaki tabloda DGS Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Taban Puanları Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi tavan puanları ve Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi programları ve Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi kontenjan bilgilerine ilişkin veriler bulunmaktadır.

Veriler ÖSYM'den güncel olarak alınmıştır.

Üniversite Adı Fakülte Program/Bölüm Puan Türü Kontenjan Yerleşen Boş Kalan Kontenjan Taban Puan Tavan Puan
Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi (Kktc-Girne) İletişim Fakültesi Yeni Medya ve İletişim (Burslu) SÖZ 1 1 0 262,35452 262,35452
dgs sayısal bölümler dgs tavan puanları dgs ösym dgs taban puanları dgs 2023 dgs sözel bölümler dgs eşit ağırlık bölümleri Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi dgs taban puanları Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi  dgs kontenjanları
Yorum Formu
captcha